Agat - Botswana - Afryka - 16 zł

Szybki podgląd

Wagi - od 50-75 g . Cena za sztuke. 

Więcej szczegółów

16,00 zł

Agat jest korzystny w autoanalizie i odkrywaniu ukrytych okoliczności, które mogą zakłócać dobre samopoczucie. Promuje akceptację siebie i pewność siebie, zachęcając do mówienia o własnej prawdzie. Pokonuje negatywność i gorycz serca, uzdrawiając gniew, wspierając miłość i dodając odwagi, by zacząć od nowa. Przydaje się do wszelkiego rodzaju urazów.
Agat stabilizuje aurę, eliminując i przekształcając negatywne energie. Jego działanie oczyszczające jest potężne na wszystkich poziomach.
Podnosi świadomość i łączy się z kolektywną świadomością jedności życia. Zachęca do spokojnej kontemplacji własnych doświadczeń życiowych, które prowadzą do duchowego wzrostu i wewnętrznej stabilności. Dostarcza szeroką gamę kryształowych formacji sprzyjających koncentracji medytacji. Zawiłe ruchy w krysztale zachęcają do spokojnego, relaksującego stanu i otwierają umysł na wyższe myśli i wewnętrzne prawdy.
Agat promuje wewnętrzną stabilność, opanowanie i dojrzałość. Jego ciepłe, ochronne właściwości sprzyjają bezpieczeństwu i pewności siebie. Jest to wspaniały kryształ do stosowania w czasie ciąży. Poprawia też funkcje umysłowe poprzez poprawę koncentracji, percepcji i zdolności analitycznych.
Umieszczony na brzuchu lub używany jako eliksir, stymuluje układ trawienny i łagodzi zapalenie żołądka. Jest korzystny dla oczu, narządów wewnętrznych, takich jak żołądek, macica, jelita itp. Leczy choroby skóry i swędzenie z powodu ukąszeń owadów.
Agat jest pomocny dla serca i naczyń krwionośnych. Noszenie agatu na środku klatki piersiowej wzmacnia mięsień sercowy i leczy emocjonalną dysharmonię, która uniemożliwia akceptację miłości. Zimny Agat umieszczony na czole jest ogólnie skuteczny w leczeniu gorączki. (Jeśli jednak gorączka powróci, skonsultuj się z lekarzem.) Agat może również zmniejszyć objawy epilepsji.

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...