Obsydian czarny - smocze szkło - ok.75 g - Egipt - 17 zł Maksymalizuj

Obsydian czarny - smocze szkło - ok.75 g - Egipt - 17 zł

Szybki podgląd

Łagodzi stres, napięcie mięśni i poprawia krążenie i zdrowie tętnic. Przyspiesza gojenie się ran, siniaków i skręceń oraz pomaga w łagodzeniu bólu. Obsydian służy do wspomagania trawienia i detoksyfikacji i zapewnia wsparcie w wysiłkach zmierzających do rezygnacji z uzależnień, takich jak palenie, przejadanie się, przesadzanie lub używanie narkotyków.  czytaj dalej ...

Więcej szczegółów

17,00 zł

Obsydian jest najlepiej znany z dostarczania wglądu w emocjonalne przyczyny chorób fizycznych. Łagodzi stres, napięcie mięśni i poprawia krążenie i zdrowie tętnic. Przyspiesza gojenie się ran, siniaków i skręceń oraz pomaga w łagodzeniu bólu. Obsydian służy do wspomagania trawienia i detoksyfikacji i zapewnia wsparcie w wysiłkach zmierzających do rezygnacji z uzależnień, takich jak palenie, przejadanie się, przesadzanie lub używanie narkotyków.
Czarny Obsydian niesie także wrodzoną częstotliwość ochrony, uszczelniając aurę i usuwając energetyczne przywiązania, eliminując negatywne energie wewnątrz siebie i swojego otoczenia.

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...