Kategorie

Towary wysyłamy Pocztą Tajską lub firmą kurierską na koszt kupującego. Po każdym zakupie potwierdzamy ten fakt mailem oraz uzgadniamy z kupujacym w jaki sposób towar dostarczyć. Podajemy też dane do przelewu. Wpłaty za towary przelewem w złotówkach - do polskiego banku.

    Czas dostarczenia samolotem - 5-7 dni.

    W przypadku zakupu czegoś bardziej wartościowego lub większej ilości towarów - sugeruję zlecić przesłanie pakietem lotniczym poleconym ( w razie zagubienia można taki pakiet reklamować w odróżnieniu od zwykłego ekonomicznego ) Koszt jest zawsze wyższy o 11 zł bez względu na wielkość przesyłki.

    Przechowuję i udostępniam paragony z tajskiej poczty ( przesyłki ekonomiczne ) oraz dowody nadania przesyłek poleconych. 


Zakup na stronie sklepu nie jest wiążący dla kupującego. Po każdym zakupie kontaktujemy się mailowo i podajemy koszt przesłania. Jeśli jest dla Ciebie za duży, zawsze możesz zrezygnować. Nie staramy się zarabiać na kosztach poczty, a indywidualna wycena jest w każdym przypadku konieczna ( różne towary i ich wagi oraz gabaryty przesyłek )


W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

E-mail:
coxxone@gmail.com


Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...