Kwarc czysty bryłka - 25 - 35 g - Birma - 8 zł

Szybki podgląd

Czysty kwarc jest mistrzem wsród kryształów uzdrawiających i może być stosowany w każdych warunkach. Stymuluje układ odpornościowy i krążeniowy, zwiększając przepływ energii i doprowadzając organizm do równowagi. Jest stosowany w leczeniu migrenowych bólów głowy i zawrotów głowy ( też w chorobach lokomocyjnych ). Pomaga w metabolizmie, wyczerpaniu i utracie wagi.   czytaj dalej ...

Więcej szczegółów

8,00 zł

Eliksir krystaliczny zastosowany wewnętrznie został wykorzystany do usunięcia toksyn z układu i do pomocy w leczeniu zaburzeń trawienia, infekcji nerek i pęcherza oraz do leczenia biegunki. Zaleca się pośrednią metodę przygotowania.
Bezbarwny kwarc łagodzi bolesne lub uszkodzone miejsca, szczególnie oparzenia, odciągając ból i eliminując pęcherze. Miejscowy eliksir jest także korzystny w leczeniu chorób skóry.
Czysty kwarc działa jak głęboki środek czyszczący dla duszy, oczyszczając i wzmacniając wewnętrzną strukturę ciała i otaczające subtelne ciała, aby połączyć fizyczny wymiar z umysłem. Koncentruje się na wewnętrznej negatywności i stymuluje pozytywne myśli i uczucia na swoim miejscu. Dzięki lepszemu postrzeganiu świata, kwarc zwiększa świadomość i jasność myślenia oraz zapewnia zwiększoną energię, wytrwałość i cierpliwość, ucząc kogoś, jak żyć, śmiać się i kochać całą ludzkość.
Kwarc bezbarwny jest szczególnie przydatny do stymulacji czakry korony. Czakra korony znajduje się w górnej części głowy, a to nasza brama do rozszerzonego wszechświata poza naszymi ciałami. Kontroluje, w jaki sposób myślimy i jak reagujemy na otaczający nas świat. Jest źródłem naszych wierzeń i źródłem naszej duchowości. Łączy nas z wyższymi płaszczyznami istnienia i jest źródłem uniwersalnej energii i prawdy. Kiedy Korona jest w równowadze, nasze energie są w równowadze. Znamy swoje miejsce we wszechświecie i widzimy rzeczy takimi, jakie są. Jesteśmy niezmąceni niepowodzeniami, wiedząc, że są istotną częścią życia.
Podobnie jak ludzie, każdy przezroczysty kryształ kwarcu jest wyjątkowy, każdy ma własną osobowość, lekcje i doświadczenia. Kryształami przyciągniętymi do życia są kamienie, które w pewien sposób ułatwią rozwój osobisty i poszerzają świadomość. Mogą działać podświadomie w nie obudzonych umysłach, ale dla duchowo dostrojonych do wszechświata kryształy kwarcu są jak latarnie światła i pozytywnej energii do użycia w codziennych myślach, uczuciach, słowach i czynach.
Jako związek między wymiarem fizycznym a duchowym, czysty kwarc usprawnia komunikację z roślinami, zwierzętami, minerałami oraz w rozmowach i otrzymywaniu informacji od boskich i innych mistrzów, nauczycieli i uzdrowicieli. Jego naturalną tendencją jest harmonia i poczucie sensu dla tych, którzy z nią współbrzmią.

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...