Kwarc różowy bryłka szlifowana - 20 - 30 g - Madagaskar - 6 zł

Szybki podgląd

Stymuluje prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia. Pomaga w łagodzeniu napięcia i stresu, kołataniu serca lub pomijaniu uderzeń i może stabilizować nieregularny rytm serca. Jest idealny dla wcześniaków lub małych dzieci z osłabieniem lub chorobą serca, lub każdego, kto potrzebuje silniejszego, stabilniejszego serca.  czytaj dalej ...

Więcej szczegółów

6,00 zł

Kwarc różowy może być stosowany do łagodzenia oparzeń i zmniejszania powstawania pęcherzy, jeśli zostaną lekko potarte polerowanym kamieniem lub użyty jako eliksir. Może to również być korzystne w zmniejszaniu wyglądu nieestetycznych blizn. Używaj jako eliksir, aby oczyścić skórę, zmniejszyć zmarszczki i promować miękką cerę.
Kamień ten służy do oczyszczania płynów w komórkach ciała i sprzyja uwalnianiu zanieczyszczeń. Pomaga w leczeniu nerek i nadnerczy. Umieszczony na grasicy pomaga w problemach z płucami, łagodząc kaszel i działa kojąco na obszary oskrzeli. Był również stosowany w leczeniu zawrotów głowy.
Wspomaga żeński układ rozrodczy, genitalia i wzrost płodności. Pomaga w łagodzeniu problemów seksualnych, depresji poporodowej i ma pomagać matkom w leczeniu po skomplikowanych porodach.
Kwarc różowy jest najważniejszym kryształem serca i czakry serca, uczącym prawdziwej istoty miłości, oczyszczającej i otwierającej serce na wszystkich poziomach. Czakra serca znajduje się blisko środka mostka i reguluje naszą interakcję ze światem zewnętrznym. Daje nam to równowagę, by być sobą w środowisku i pomaga nam w zrozumieniu naszych własnych potrzeb i emocji. Możemy poradzić sobie z odpływami i przepływami relacji emocjonalnych, zrozumieć ich cykliczną naturę i zaakceptować zmiany. Rose Quartz równoważy także energię yin-yang i może doprowadzić wszystkie pozostałe czakry do harmonii i jedności z Sercem. Dzięki mocy jasnoczerwonych promieni, Rose Quartz delikatnie stymuluje czakrę podstawy, aby pomóc odmłodzić fizyczne ciało. Czakra podstawy, która znajduje się u podstawy kręgosłupa, kontroluje energię kinestetyczną i ruch. Jest fundamentem fizycznej i duchowej energii dla ciała. Kiedy jest w równowadze, ciało fizyczne nabiera siły, a energia duchowa zostaje na nowo rozpalona w formie bezpieczeństwa i poczucia własnej mocy.

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...