Turmalin zielony - drobne kryształy - Mozambik - 10 g - 19 złMaksymalizuj

Turmalin zielony - drobne kryształy - Mozambik - 10 g - 19 zł

Szybki podgląd

10 g - to poglądowo ilość ze zdjęcia. Kolor kryształów - zielony, rożne odcienie i zielono-niebieski.

Opis - niżej !!!

 

Więcej szczegółów

19,00 zł

Zielony Turmalin jest prawdopodobnie najlepszym uzdrawiającym kryształem natury fizycznego serca, kierując jego energie elektryczne do środka swojej istoty i tworząc przepływ zdrowej energii do wszystkich części ciała i siebie. Jest to męski odpowiednik kobiecych energii serca różowego turmalinu, który wzmacnia odwagę, siłę, wytrzymałość i witalność. Jego duchowe wibracje harmonizują z energiami Ziemi, gdy otwiera ona Czakrę Serca i stymuluje silny rezonans z Boską Miłością. Daje nam to równowagę, by być sobą w środowisku. Kiedy Czakra Serca nie jest w równowadze, stajemy się krytyczni wobec drobnych słabości innych. Możemy mieć nieodpowiednio silne reakcje emocjonalne na codzienne bodźce zewnętrzne. Zielona energia kryształu jest wykorzystywana do rozwiązywania blokad i ponownego równoważenia Czakry Serca, pomagając nam wyraźnie zrozumieć nasze własne potrzeby i emocje. Możemy poradzić sobie z odpływami i przepływami relacji emocjonalnych, zrozumieć ich cykliczną naturę i zaakceptować zmiany. Zielony Turmalin oczyszcza i wzmacnia system nerwowy, pozwalając mu przenosić większe ilości siły Ducha. Ponieważ w ciele fizycznym przenosi się więcej energii, można utrzymać wyższe stopnie świadomości. Jest idealny do uszczelniania dziur w aurze. Może być używany w medytacji, aby obcować z duchami Natury i połączyć fizycznie z duchami roślin i zwierząt. Jego właściwości odmładzające sprawiają, że jest on najbardziej korzystny ze wszystkich zielonych życiodajnych kamieni.
Jedną z najbardziej wyróżniających właściwości Turmalinu jest jego zdolność do naładowania się elektrycznym po prostu przez ogrzewanie lub pocieranie. Po naładowaniu jeden koniec staje się dodatni, a drugi ujemny, co pozwala przyciągać cząstki kurzu lub kawałki papieru.
Zielony Turmalin przyciąga szczęście, sukces, obfitość i dobrobyt. Inspiruje kreatywność i może być używany do projektowania, tworzenia i manifestowania swoich celów. Jako kamień energii i wytrzymałości, zielony turmalin jest doskonały dla sportowców oraz wszystkich osób w zawodach, w których wymagana jest rygorystyczna aktywność. Zielony Turmalin niesie esencję królestwa roślin, sprzyja uzdrawianiu roślin i pomaga kwitnąć ogrodom. Wspiera naukę i praktykę zielarstwa oraz zwiększa skuteczność ziół i roślin w naszym leczeniu. Pomaga w przezwyciężaniu problemów emocjonalnych.
Turmalin wzmacnia zmysł węchu i pod tym względem może również poprawić percepcję feromonów, co daje efekt afrodyzjaku. Jest specjalnie stosowany w leczeniu choroby lokomocyjnej. Może również pomagać w przywracaniu blasku i połysku włosom i paznokciom. Zielone orzeźwiające właściwości Turmalinu sprawiają, że jest to doskonały kamień do użycia lub noszenia w celu łagodzenia chronicznego zmęczenia i wyczerpania . Może pomóc w stymulowaniu prawidłowej funkcji komórkowej i regeneracji i jest doskonały do wspomagania leczenia eterycznego nowotworów lub innych zaburzeń równowagi wzrostu komórek. Jest to jeden z najsilniejszych kamieni do wibracyjnego uzdrawiania serca. Zielony Turmalin wzmacnia układ nerwowy i jest korzystny dla oczu, grasicy, gruczołów łojowych i układu odpornościowego. Jest to przydatny detoksykator i do leczenia jelit i przewlekłych chorób jelit, i może być przydatny w utracie wagi. Zielony Turmalin jest kojący dla snu i uspokaja umysł. Może być stosowany w celu zmniejszenia klaustrofobii i ataków paniki i jest korzystny dla dzieci z nadpobudliwością.
Turmalin jest wspaniałym narzędziem do równoważenia prawej / lewej półkuli mózgu i dostosowania procesów umysłowych do harmonii z czakrami i ciałem aurycznym. Zmniejsza strach i może być użyteczny w leczeniu paranoi oraz w przezwyciężaniu dysleksji poprzez poprawę koordynacji oko / ręka oraz asymilację i tłumaczenie kodowanych informacji.

 

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...