Ametyst szewron - bryłka ok. 30 g - Brazylia - 8 zł

Szybki podgląd

Ametyst zwiększa produkcję hormonów i stymuluje współczulny układ nerwowy i gruczoły dokrewne do optymalnego działania. Wspiera natlenianie we krwi i wspomaga prace przewodu pokarmowego, serca, żołądka i skóry. Ametyst wzmacnia również odporność  i zmniejsza siniaki, ból i obrzęki. Został użyty z doskonałymi wynikami jako eliksir w leczeniu zapalenia stawów. czytaj dalej ...

Więcej szczegółów

8,00 zł

Ametyst jest niezwykłym kamieniem duchowości i zadowolenia, znanym z metafizycznych zdolności do budzenia umysłu i inspirowania wzmocnionego stanu medytacyjnego. Jego wrodzona wysoka częstotliwość oczyszcza aurę jakiejkolwiek negatywnej energii lub przywiązań, i tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, pozwalając zachować jasność i wyśrodkować, otwierając się na kierunek duchowy. Zdolność Ametyst do rozwijania wyższego umysłu również zwiększa kreatywność i pasję. Wzmacnia wyobraźnię i intuicję oraz udoskonala procesy myślenia. Pomaga w przyswajaniu nowych pomysłów, wnoszeniu myśli do działania i realizacji projektów. Jest to talizman skupienia i sukcesu.
Ametyst to wyjątkowy kryształ do noszenia na ciele, do stosowania w rytuałach leczniczych i do poprawiania swojego środowiska. Wiadomo, że blaknie w bezpośrednim świetle słonecznym i należy zachować ostrożność. Dobrze jest również od czasu do czasu oczyścić swoje energie, utrzymując kamień pod bieżącą wodą przez krótki czas. Trzymaj go w pobliżu innych kryształów, aby je naładować.
Jest jednym z najbardziej skutecznych kryształów do leczenia ludzi, roślin i zwierząt. Ametyst chroni przed atakiem psychicznym i paranormalnym. Uspokaja i łagodzi, wspomagając przekazywanie sygnałów neuronalnych przez mózg. Łagodzi zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i nadpobudliwość u dzieci i zwierząt. Umieść pod poduszką lub materacem lub przetrzyj środek czoła w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby leczyć bezsenność i stymulować przyjemne sny. Jest szczególnie skuteczny w przypadku powtarzających się koszmarów dzieci i lęków przed ciemnością i może pomóc złagodzić tęsknotę za domem.
Ametyst to doskonały kamień dla dyplomatów, negocjatorów i biznesmenów. Uspokaja zły temperament i daje wyraźną przewagę w sytuacjach, w których wymagana jest debata. Noś lub trzymaj Ametyst, aby wprowadzić duchowe spostrzeżenia w połączeniu z intelektualnym rozumowaniem. Ametyst, jako kryształ szczęścia i dobrobytu, jest dobry do zmniejszania tendencji do nadmiernych wydatków, uzależnień od hazardu lub niemądrych inwestycji.
Ametyst ma moc uzdrawiania, aby pomóc w fizycznych dolegliwościach, problemach emocjonalnych oraz w uzdrawianiu energii i równoważeniu czakr. Terapia kryształami ametystu jest przede wszystkim związana z fizycznymi dolegliwościami układu nerwowego, leczeniem koszmarów i bezsenności oraz równoważeniem czakry korony. Terapeutyczne zastosowania ametystu mają długą i dobrze udokumentowaną historię.
Uważa się, że ametyst łagodzi objawy szumu w uszach i innych zaburzeń słuchu i jest bardzo korzystny w leczeniu bezsenności, szczególnie gdy jest spowodowany przez nadaktywny umysł. Działa uspokajająco i kojąco na impulsy nerwowe w mózgu. Jego energia łagodzi ból głowy i migreny oraz zmniejsza stres i napięcie nerwowe. Może być stosowany w leczeniu zaburzeń psychicznych i stabilizacji zaburzeń równowagi mózgu, ale nie powinien być stosowany w przypadkach paranoi lub schizofrenii.

Podobne Produkty

Medycyna Tajska

Medycyna tajska ma długą historię. Ta wyjątkowa sztuka uzdrawiania przywędrowała z Chin i Indii już 2 500 lat temu.

Ginseng - Żeń-szeń

W chińskiej medycynie ludowej korzeń żeń-szenia stosuje sie od wieków jako środek wzmacniający dla osób w średnim i starszym wieku.

Jiaogulan

Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Przyspiesza także metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi...